ProAce - nowy miejski transportowiec Toyoty

Rozmiar tesktu A A A
-
ProAce - nowy miejski transportowiec Toyoty
Po podbiciu rynku samochodów osobowych, Toyocie marzy się ten sam sukces w segmencie małych modeli transportowych .Pomóc w tym ma najnowszy produkt japońskiej marki - samochód o nazwie ProAce. Jak już znamy z innych marek, samochody tego segmentu posiadają dużą ilość konfiguracji, co pozwala na idealne dostosowanie pojazdu do konkretnych warunków jego eksploatacji.


ProAce będzie dostepny w dwóch długościach nadwozia - 4.81m lub 5.14m, co za tym idzie, także w różnych długościach rozstawu osi - 3m lub 3.12m. Na tym opcje się nie kończą, wybrać będzie można między wysokim i niskim samochodem. Wysoki będzie mierzyć 2.28m, a niski 1.94m. Nadwozie ma być dostępne w 3 wersjach: Van tradycyjny, przeszklony i do przewozu osób. Ładowność samochodu to 2 tony, zaś pojemność - nawet 7 metrów sześciennych.

Do dyspozycji będziemy mieć trzy silniki wyoskoprężne. Najsłabsza jednostka, o pojemności 1.6l, będzie miała moc 90KM (180Nm ). Silnik w środku gamy, o pojemności 2l, będzie osiągał moc 128KM ( 320Nm), z kolei najmocniejsza jednostka, także o pojemnosci 2l, będzie wytwarzać moc 163KM ( 340Nm ). Wszystkie silniki spełniają aktualną normę Euro5. Specyfikacja spalania jeszcze nie została podana, jednak średni dystans, jaki samochód może przebyć na 80l baku, to 1250km.

Pod kątem wyposażenia standardowego znajdziemy tu takie systemy, jak światła do jazdy dziennej, kontrola stabilności pojazdu, ABS z EBD, lampy przeciwmgielne, poduszka powietrzna kierowcy. Opcjonalnie będzie można pojazd wyposażyć w dodatkowe poduszki - boczne lub dla pasażera; klimatyzację lub też system audio z bluetooth.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2012-10-16 19:03:27
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/ProAce-nowy-miejski-transportowiec-Toyoty

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt