Produkcyjna wersja nowego crossovera Toyoty już w Detroit

Rozmiar tesktu A A A
-
Produkcyjna wersja nowego crossovera Toyoty już w Detroit
Z konceptu do produkcyjnego samochodu w bardzo krótkim czasie. Nowy model Toyoty C-HR swoją premierę światową będzie miał podczas styczniowych targów w stolicy motoryzacji Detroit. Bardzo pozytywne opinie prasy oraz potencjalnych konsumentów, przyczyniły się do tego model pojawi się w bardzo szybkim czasie na ulicach. Nowy C-HR znaleźć ma się w salonach już w pierwszym kwartale 2016 roku. Jednak na razie nie wiadomo czy będzie to dotyczyć tylko wybranych rynków czy wszystkie kraje gdzie Toyota ma swoich dealerów. Model pozycjonowany ma być w segmencie kompaktowych crossoverów, poniżej aktualnie najpopularniejszego SUV'a RAV4. Będzie to pierwszy przedstawiciel japońskiego producenta w tym segmencie. Pod maską C-HR na pewno pojawi się silnik hybrydowy. Więcej danych do co użytych jednostek oraz pełnej specyfikacji pojawić ma się już niebawem.


Fot. Toyota

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-12-29 19:25:20
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Produkcyjna-wersja-nowego-crossovera-Toyoty-juz-w-Detroit

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt