Targi AMI 2010 w Lipsku

Rozmiar tesktu A A A
-
Targi AMI 2010 w Lipsku
Dzisiaj rozpoczęły się Targi samochodowe w Lipsku. Odwiedzający będą mieli możliwość zobaczenia aż 4 premier światowych, 1 premierę europejską i wiele modeli po face-liftingu.


Premiery światowe:

Audi TT
VW Touran
Ford Focus RS 500
BMW 5 Touring

Premiera Europejska:

Mercedes R-Klasa

Na trzech wielkich halach AMI znalazło się ponad 20 producentów, którzy zaprezentowali wiele swoich aktualnych modeli po face-liftingu. Jednak nie tylko maniacy nowych samochodów mogą znaleźć coś dla siebie - w dwóch pozostałych halach wystawieni są również producenci car audio oraz firmy tuningowe itp.

Co warto zobaczyć:

Aby zwiedzić całe targi i obejrzeć wszystkie modele, trzeba poświęci cały dzień. Jeżeli interesują Cię wyłącznie samochody, wszystko znajdziesz w pierwszych trzech halach targów AMI 2010 w Lipsku. W dwóch pozostałych, jak wcześniej wspomniałem, znajdują się producenci akcesoriów tuningowych i car audio.

Na pewno warto zobaczyć premiery światowe, jak nowe audi TT, VW Touran, Ford Focus RS 500 i BMW 5 Touring, a także europejską premierę Mercedesa R-Klasy. Jeżeli jesteś fanem SUV'ów, nie możesz pominąć stanowisk Koreańskich producentów znajdujących się w hali 1 (Hyundai) i hali 2 ( Kia ), znajdziemy na nich wszystkie aktualne modele producentów W przypadku KIA także najnowszy Sportage który jest naprawdę udanym modelem i konkurencja w tym segmencie może się obawiać o spadki włąsnej sprzedaży.

Fanom filmu Transformers polecam serdecznie stanowisko w hali 3, gdzie możemy sobie usiąść w przepięknym żółtym Camaro. Zaraz obok znajduje się niebieska Corvett'a.

Osoby szukające taniego SUV'a mogą także zasiąść w nowym Dusterze firmy Dacia. Muszę przyznać że samochód zrobił na mnie wrażenie. Jest bardzo wygodny, jednak wnętrze w najwyższym modelu przypomina Fiata z lat 90.

Ile to kosztuje:

Oprócz kosztów podróży, musimy się liczyć z biletem w wysokości 45 zł. Bilety ulogwe za 30 zł, a dzieci poniżej 6 lat wchodzą za darmo.

Wiecej informacji znajdziesz na stronie targów w lipsku [a]https://www.targi-ami.pl[/a]

W przeciagu najbliższych kilku dni na portalu zostaną wstawione zdjęcia i filmiki samochodów prezentowanych na targach.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt