Range Rover SV Coupe redefinicja segmentu

Rozmiar tesktu A A A
-
Range Rover SV Coupe redefinicja segmentu
Pojawienie się pierwszego Range Rovera na rynku przeszło 50 lat temu stanowiło na rynku małą rewolucję. Po raz pierwszy segment premium zawitał do tego typu samochodów. Teraz Land Rover kontynuuje swoje rewolucyjne zmiany i wprowadza prawdziwe Coupe na rynek SUVów. Samochód zaprezentowany został podczas targów w Genewie. Charakterystyczne właściwości samochodu to duża moc oraz tylko jedna para drzwi.


Fot. Land Rover

Wstępnie produkcja obejmie tylko limitowaną do 999 serię Range Rover SV Coupe, której cena za model to 240 000 funtów. Pod maską sportowego Coupe znajdzie się 5 litrowy silnik V8 o mocy 565 KM. Maksymalny moment obrotowy jednostki to 700 Nm. Moc przekazywana jest na ulicę poprzez napęd na wszystkie cztery koła. Range Rover SV Coupe aby osiągnąć 100 km/h potrzebuje zaledwie 5,3 sekund. Co czyni ten samochód najszybszym w ofercie brytyjskiego producenta.

Fot. Land Rover

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-03-23 12:30:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Range-Rover-SV-Coupe-redefinicja-segmentu

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt