Rodzinny Hiszpanki Van nadjeżdża do salonów

Rozmiar tesktu A A A
-
Rodzinny Hiszpanki Van nadjeżdża do salonów
Seat Alhambra to największy i najbardziej rodzinnych samochód w ofercie tego producenta. Pojazd mimo że jest mocno spokrewniony z niemieckim Volkswagen Sharan, kryje w sobie jednak indywidualne rozwiązania. Dzięki temu model zawiera wszystko co najlepsze w bliźniaczym modelu, a dodatkowo klient otrzymuje dozę hiszpańskiego temperamentu.


Fot. Seat

Wobec swojego poprzednika, nowa Alhambra otrzymała nowe oraz mocno odświeżone jednostki napędowe. Wszystkie spełniają restrykcyjne wymogi normy Euro6, co przekłada się w niektórych jednostkach na oszczędność rzędu nawet 15%. Mimo lepszych wartości ekonomicznych, klient nie będzie musiał iść na kompromisy otrzymując silniki o tej samej lub większej mocy. Moc jednostek wysokoprężnych będzie sięgać od 115 do 184KM. W przypadku silników napędzanych benzyną ta granica zaczynać będzie się od 150 do 220 KM. W przypadku jednostki wysokoprężnej o mocy 150 KM, dostępny będzie także napęd na wszystkie 4 koła.

Fot. Seat

Seat Alhambra dołącza wraz z nową generacją do samochodów mogących cieszyć się z rozszerzonej funkcjonalności multimedialnej. Przekłada się to nie tylko na samo podłączenie urządzenia mobilnego i prowadzenia np rozmów bez potrzeby trzymania telefonu, ale jego pełna funkcjonalność multimedialna. Dzięki takiemu rozwiązaniu jak MirrorLink, nawigacja staje się całkowicie zbędna dzięki możliwości korzystania z tej zainstalowanej na telefonie, z możliwością wyświetlania jej na dużym ekranie w samochodzie.

Fot. Seat

Seat ściśle współpracuje z firmą Samsung w rozwoju nowych rozwiązań ułatwiające życie. Przekłada się to na liczne technologie, które pomagają w życiu codziennym podczas prowadzenia samochodu. Dzięki ConnectApps, po otrzymaniu maila, smsa lub innej informacji tekstowej z portalów społecznościowych samochód przeczyta wiadomość na głos. Dzięki temu można być cały czas na bieżąco nie odwracając wzroku od ulicy.

Fot. Seat

Rodzina bo bardzo ważna dziedzina w zakresie bezpieczeństwa. Każdy producent stara się być w tym zakresie nie tylko coraz lepszy od konkurencji w zakresie bezpieczeństwa pasywnego, ale także aktywnego. Dlatego też Seat Alhambra będzie dostępny z szeregiem nowych technologi poprawiające bezpieczeństwa w codziennych zdarzeniach. Dzięki temu na pokładzie nowej Alhambra znajdą się takie rozwiązania jak czujnik martwego pola, asystent parkowania 3 generacji, jak też hamulec po kolizyjny.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-07-20 22:42:57
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Rodzinny-Hiszpanki-Van-nadjezdza-do-salonow

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt