Rośnie sprzedaż elektrycznych samochodów Nissana

Rozmiar tesktu A A A
-
Rośnie sprzedaż elektrycznych samochodów Nissana
Nissan sprzedał już 75 tyś samochodów elektrycznych w samej Europie, globalnie jest to już 260 tyś pojazdów. Rosnąca gospodarka oraz zwiększona świadomość ludzi jaki wpływ mają oni na środowisko, wpływa pozytywnie właśnie na podaż aut ekologicznych w tym elektrycznych. Dwa oferowane modele Nissan Leaf oraz Nissan e-NV 200 mogą się pochwalić ponad przeciętnym wzrostem sprzedaży. Nissan Leaf w pierwszym półroczu ( kwiecień – wrzesień ) 2016 wzrósł o 10%, a drugi aż o 34%. Zwiększona sprzedaż e-NV200 pokazuje, że napędy elektroniczne tych samochodów są już na tyle zaawansowane. Bez problemu nadają się użytku w samochodach do transportowania towaru w obszarze 200 km. Sprzedaż elektrycznych modeli będzie jeszcze bardziej rosnąc głównie dzięki mocnego zaangażowania samych producentów w budowę sieci mobilnych stacji ładowania. Kluczową rolę ma też zwiększony zasięg coraz to nowszych aut z elektrycznym napędem.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-12-03 10:51:14
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Rosnie-sprzedaz-elektrycznych-samochodow-Nissana

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt