Sedany szwedckiego Volvo trzymają cenę

Rozmiar tesktu A A A
-
Sedany szwedckiego Volvo trzymają cenę
Według danych Info-ekspert opublikowane przez instytut SAMAR, Volvo S60 oraz Volvo S90 mają najwyższą wartość rezydualną po okresie trzech lat eksploatacji. Oznacza to, że wybierając jeden z tych modeli, po trzech latach będzie można sprzedać samochód w bardzo dobrej co najważniejsze wysokiej cenie. Kalkulacja dotyczy trzy letnich aut o przebiegu do 90 000 w popularnych wersjach silnikowych. Tak też Volvo S60 z silnikiem T4 o mocy 190 KM, którego cena bazowa to 165 000 zł zachowuje aż 54,8% ceny początkowej. W przypadku modelu S90 w wersji Momentum z silnikiem D4 o mocy 190 KM, cena bazowa wynosi 209 000 zł. Auto utrzyma wartość na poziomie 55,1%. Oprócz lepszej ceny sprzedaży auta, wysoka cena rezydualna ma także wpływ na koszt finansowania samochodu w przypadku długoterminowego wypożyczenia. Gdzie klient pokrywa głównie koszty utraty wartości samochodu w okresie użytkowania jego.


Fot. Volvo

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-05-15 08:10:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Sedany-szwedckiego-Volvo-trzymaja-cene

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt