Skoda z nowym systemem multimedialnym Skoda Connect

Rozmiar tesktu A A A
-
Skoda z nowym systemem multimedialnym Skoda Connect
Wraz z nowym flagowym modelem czeskiego producenta Skoda Kodiaq, zadebiutuje także innowacyjny system multimedialny Skoda Connect. Dzięki niemu kierowca i samochód są ze sobą na bieżąco połączone. Wszystko dzięki prostej integracji samochodu z telefonem. Skoda Kodiaq to pierwszy model czeskiego producenta, który może zostać wyposażony w stały dostęp do internetu. Nowy SUV posiada wbudowany modemu LTE na kartę sim. W przypadku braku własnego dostępu do wirtualnej przestrzeni, samochód może skorzystać także z internetu z podłączonego do niego telefonu. Dzięki temu kierowca jest nie tylko informowany na bieżąco podczas jazdy o utrudnieniach na drodze lub innych sytuacjach. Dodatkowo i z każdego miejsca gdzie znajduje się właściciel pojazdu może on łatwo i wygodnie za pomocą mobilnego urządzenia połączyć się z samochodem. Następnie może on wtedy sprawdzić czy na przykład jest on zamknięty lub ile paliwa ma w baku. W cenie samochodu jest pierwszy rok usługi, nowe rozwiązanie działa wyłącznie z systemem multimedialnym Amundsen lub Columbus. Nowe rozwiązanie działa z telefonami które wyposażone są system Android lub iOS.


Fot. Skoda

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-12-06 09:47:49
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Skoda-z-nowym-systemem-multimedialnym-Skoda-Connect

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt