Smart rozpoczyna sprzedaż nowego ForTwo Cabrio

Rozmiar tesktu A A A
-
Smart rozpoczyna sprzedaż nowego ForTwo Cabrio
Najmniejszy kabriolet na rynku to model Smart ForTwo. Teraz producent rozpoczął przyjmować zamówienia na nowy samochód w ofercie. Jak na razie samochód dostępny jest u naszych zachodnich sąsiadów, a za model z podstawową jednostką napędową o mocy 71 KM, należy zapłacić 15655 Euro. Jednak nie jest to jedyny silnik w ofercie, dostępna jest także silniejsza 90 konna jednostka. Standardowo samochód wyposażony został w manualną skrzynię biegów, którą za dopłatą można zamienić na automatyczną. Smart ForTwo Cabrio dostępny będzie w trzech wersjach wyposażeniowych - passion, prime oraz proxy. Cennik oraz pełna specyfikacje wyposażenia modelu na polski rynek, udostępniona zostanie w najbliższym czasie.


Fot. Smart

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-12-26 23:52:17
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Smart-rozpoczyna-sprzedaz-nowego-ForTwo-Cabrio

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt