Suzuki iV-4, czy nadszedł czas na nową Grand Vitarę

Rozmiar tesktu A A A
-
Suzuki iV-4, czy nadszedł czas na nową Grand Vitarę
Japoński producent jak na razie ukrywa swój nowy model koncepcyjny pod nazwą roboczą iV-4. Jednak już teraz można oczekiwać, iż ten nowy wizerunek otrzyma druga generacja Grand Vitary, produkowanej od 2005 roku. Oprócz dwóch zdjęć wskazujących sylwetkę z przodu jak też boku samochodu, mało wiadomo. Jednak ujawnione fotografie pokrywają się z konturami oraz gabarytowo z modelem pokroju Grand Vitary.
Slogan promujący samochód - „Grab your field” - można różnie interpretować. Jednak wskazuje on, że nowy samochód produkcyjny, który się z niego wykluje, będzie terenowy, z dużą ilością miejsca i otwierający nowe horyzonty przed kierowcą - nie tylko te asfaltowe.

Więcej wiadomości na temat wersji koncepcyjnej iV-4 poznamy jednak za około 30 dni, podczas premiery w Niemczech, na 65 targach we Frankfurcie. Oprócz dopiero co powstającego modelu Suzuki, zobaczyć będzie można nowego SX4, a także trochę starsze i bardziej obyte z rynkiem modele japońskiego producenta, jak Alto, Splash, Swift, Swift Sport, aktualną generację SX4, Jimmy i aktualną Grand Vitarę.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2013-08-08 00:05:09
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Suzuki-iV-4--czy-nadszedl-czas-na-nowa-Grand-Vitare

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt