Toyota AYGO czeka lifting

Rozmiar tesktu A A A
-
Toyota AYGO czeka lifting
Toyota AYGO to najpopularniejszy samochód segmentu A w Polsce. Podczas tegorocznych targów w Genewie zaprezentowana zostanie odświeżona wersja miejskiego malucha. Samochód przeszedł gruntowne odświeżenie oraz doczekał się także zmiany pod maską. Nowa odsłona samochodu oferowana będzie w dwóch wersjach wyposażeniowych x oraz bogatsza x-play. Do tego miejski maluch dostępny będzie także w dwóch specjalnych wersjach Selection.


Fot. Toyota

Pod maską znajdzie się nadal jednolitrowy silnik VVT-i. Jednak teraz silnik ten generować będzie 72 KM mocy. Sprint do 100 km/h został przez to skrócony o 0,4 sekundy do 13,8 sekund. Mimo większej dynamiki spalanie jednostki ma być niższe 3,9l wobec 4,1l. Na tym nie koniec nowości. Aktualnie nawet najmniejsze samochody mogą pochwalić się zaawansowanymi systemami aktywnego bezpieczeństwa. Jednym z takich auto to właśnie Toyota AYGO, która uzyskała najnowszą wersję pakietu bezpieczeństwa Toyota Safety Sense. W jego skład wchodzą automatyczne wyhamowywanie auta, które działa w zakresie prędkości od 10 do 80 km jak też ostrzeganie przed niezamierzoną zmianą pasa ruchu.

Fot. Toyota

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-03-01 11:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Toyota-AYGO-czeka-lifting

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt