Toyota Verso-S - Mały ale rodzinny

Rozmiar tesktu A A A
-
Toyota Verso-S - Mały ale rodzinny
Wraz z wprowadzeniem Verso-S w pierwszej połowie 2011 roku, Toyota znów będzie miała mały typowy, rodziny samochód w swojej ofercie handlowej. Nowy model Toyoty mierzy niecałe 4m i jest jednym z najmniejszych samochodów w swojej klasie. Mimo tak niewielkich rozmiarów wnętrze jest obszerne i daje dużo miejsca aż dla 5 pasażerów.


Design

Nowy Verso-S w kwestii designu dużo zapożyczył ze swojego większego brata - Verso. Jednak widocznych jest tutaj kilka detali, które oddzielają od siebie oba te modele, pomijając oczywiście rozmiary. Zmianom uległy reflektory, które teraz lekko wychodzą poza smukłą linię samochodu. Dach panoramiczny sprawia wrażenie, iż stanowi jedność z przednią szybą samochodu. Duże okna gwarantują dobrą widoczność zarówno kierowcy, jak i pasażerom samochodu. Dzięki dużemu rozstawowi osi możliwe stało się przesuniecie tylnych siedzeń tak, aby wsiadanie i wysiadanie było jeszcze bardziej komfortowe.

Wnętrze

Pod względem wnętrza, w nowym Verso-S Toyota bardzo się postarała. Designerzy wnętrza pousuwali wszystkie zbędne przyciski, które w poprzednich modelach tej marki psuły efekt całości. Tym razem wszystko zostało umieszczone logicznie, obok dotykowego ekranu. Bagażnik, jak na tak nie wielki samochód, jest spory i pozwoli spokojnie spakować się małej rodzinie na wakacje.

Silniki

Toyota przygotowała do tego modelu tylko 2 silniki:

Benzyna
1.33 99KM 126 Nm

Diesel
1.4 90KM 205 Nm

Podsumowanie

Nowa Toyota Verso-S stanowi dobre dopełnienie oferty w Europie, jednak łatwego życia nie będzie miała na tym rynku - konkurencja jest naprawdę spora i cena tego modelu może ostatecznie zdecydować, czy ten samochód będzie w stanie pokonać konkurencję, czy też zaginie gdzieś na dalekich miejscach rankingów sprzedaży.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2010-11-07 16:55:49
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Toyota_Verso_S___Maly_ale_rodzinny

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt