Toyota inwestuje w swoją fabrykę w Anglii

Rozmiar tesktu A A A
-
Toyota inwestuje w swoją fabrykę w Anglii
Japońska marka Toyota zainwestuje ponad 240 milionów funtów na zmiany wynikające z wprowadzenia produkcji pojazdów opartych o platformę TNGA. Dzięki temu brytyjska fabryka producenta ma być przystosowana to produkcji najnowszych modeli opartych o globalną platformę. Do roku 2020 większość samochodów ma właśnie być budowanych na TNGA. Aktualnie korzystają z niej takie modele jak nowy Toyota Prius oraz najnowszy bestseller japońskiej marki Toyota CH-R. Plan inwestycyjny nie przeszkodził mimo planów wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej. Może to być także forma zabezpieczenia, przed niepewną przyszłością fabryki ulokowanej w Turcji. To tam aktualnie produkowany jest najnowszy model Toyota CH-R.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-03-27 07:45:59
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Toyota-inwestuje-w-swoja-fabryke-w-Anglii

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt