Toyota odświeża kolejny model w swojej ofercie

Rozmiar tesktu A A A
-
Toyota odświeża kolejny model w swojej ofercie
Toyota Verso to trochę zapomniany model. Pośród innych samochodów japońskiej marki niczym szczególnie się nie wyróżnia. Na ulicy też nie rzuca się zbytnio w oczy, mimo że jest to jedyny Van w ofercie tego producenta. Podczas targów Genewie, które rozpoczną się już 1 marca 2016. Toyota zaprezentuje nowa wersja tego modelu. Samochód, który od czasu wprowadzenia go w 2002 roku sprzedał się już w ponad 700 000 egzemplarzach. Kto liczy na radykalne zmiany we wzornictwie będzie musiał poczekać na kolejne odświeżenie samochodu. Głównym zamysłem tej wersji to odświeżenia samochodu tak aby był dostosowany do aktualnie panujących realiów rynkowych.


Fot. Toyota

Nowy Toyota Verso otrzymał dzięki temu, najnowszy system bezpieczeństwa aktywnego Toyota Safety Sense. Wprowadzane rozwiązanie ma na celu reagować i wspierać kierowce wtedy kiedy brakuje odpowiedniej szybkiej reakcji po stronie osoby kierującej. Dzięki temu zapobiec można wielu wypadkom oraz stłuczkom, które powodowane są przez zagapienie lub też za późne zauważenie innego pojazdu.

Fot. Toyota

Punkt bezpieczeństwo mimo, że jest głównym beneficjentem odświeżenia samochodu, nie pozostaje jednak jedyną zmianą. W nowej Verso podniesiony został poziom komfortu oraz zapanował bardziej luksusowy wystrój. Efekt ten udał się japońskim projektantom poprzez lepsze dopasowanie oraz sparowanie wykorzystywanych materiałów wewnątrz samochodu. Skórzana oprawa kierownicy oraz osłony dźwigni biegów zabłyśnie w nowym wzorze. Na środku konsoli pojawi się nowy 7” dotykowy ekran wraz z najnowszym systemem multimedialnym Toyoty.

Fot. Toyota

Do aktualnej oferty lakierów nadwozia dołączy Platinim Bronze. W nowej odsłonie zabłysną także odświeżone 16” i 17” felgi. Producent poszedł podczas ich przeprojektowaniu w stronę dynamiki. Oferta jednostek nie ulegnie zmian. Tak więc nie ma co liczyć jak na razie aby w tym modelu pojawiła się wersja z napędem hybrydowym.

Fot. Toyota

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-12-09 23:47:07
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Toyota-odswieza-kolejny-model-w-swojej-ofercie

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt