Toyota opracowała metodę która ma pomóc w ulepszeniu baterii w samochodach

Rozmiar tesktu A A A
-
Toyota opracowała metodę która ma pomóc w ulepszeniu baterii w samochodach
marka Toyota opracowała nową metodę, która może być kluczowa przy rozwoju nowych bardziej wydajnych i o zwiększonej żywotności baterii do samochodów elektrycznych. Rozwiązanie to pozwala na obserwację zachowania jonów litów w elektrolicie podczas ładowania oraz rozładowania akumulatorów. Dzięki nowej technice inżynierowie Toyoty będą w stanie na żywo obserwować zachowanie procesów do jakich dochodzi w baterii i w ten sposób opracować kolejne metody, które nie tylko wydłużą żywotność akumulatora, ale także zwiększą jego pojemność. Toyota mimo że była prekursorem w hybrydach, zaspała jednak moment kiedy to samochodu elektryczne zaczęły stawać się bardzo popularną alternatywą dla tradycyjnych spalinowych technologi. Na rzecz aut napędzanych na wodór, rozwiązanie które nadal pozostaje kluczową technologią dla japońskiego producenta jak chodzi o ekologiczne i czyste pojazdy.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-12-09 08:28:02
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Toyota-opracowala-metode-ktora-ma-pomoc-w-ulepszeniu-baterii-w-samochodach

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt