Toyota zawarła współpracę z amerykańskim uniwersytetem

Rozmiar tesktu A A A
-
Toyota zawarła współpracę z amerykańskim uniwersytetem
Japońska firma Toyota zawarła kolejną współpracę z amerykańskim uniwersytetem w Michigan, tym razem w zakresie prac nad autonomicznymi samochodami. W przeciągu 4 lat aktualnie największy na świecie producent samochodów z 2015 roku przekaże na ten cel 22 milionów dolarów. Nie jest to pierwsza taka kooperacja pomiędzy Toyotą, a amerykańskimi uniwersytetami. Swoje ośrodki producent ma już w Stanford w dolinie krzemowej oraz Cambridge, które dodatkowo ściśle współpracuje z MIT. Japoński producent już wcześniej rozpoczął współpracę z uniwersytetem w Michigan między nad projektem systemu komunikacji pomiędzy samochodami. Dla japońskiego producenta taka forma kooperacji jest bardzo korzystna, nie tylko że inwestuje w młodzież budując swój pozytywny wizerunek, ale szkol przy okazji i czerpie korzyści z młodych studentów, a oni zdobywają wiedzę oraz ważną praktykę w przyszłościowym zawodzie.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-08-14 08:18:49
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Toyota-zawarla-wspolprace-z-amerykanskim-uniwersytetem

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt