VERVA Street Racing czekamy na szczegóły

Rozmiar tesktu A A A
-
VERVA Street Racing czekamy na szczegóły
Zbieranie gości oraz atrakcji nadal trwają, tak aby 24 października Stadion Narodowy kolejny raz został zapełniony do ostatniego miejsca. Jednym gwarantem tego będzie Clarkson, Hammond oraz May, którzy tego dnia w drugiej fazie VERVA Street Racing przejmą największą polską arenę. Brytyjskie trio jednak nie przychodzi samemu, zabiera ze sobą zawsze gościa specjalnego w przypadku wydarzenia w Johannesburgu był to sam Ken Block, który mógł pokazać możliwości Forda Mustanga Hoonicorn. Mocno zmodyfikowany Mustang z 1965 o mocy 845 koni mechanicznych. Co zobaczymy w Warszawie na razie pozostaje wielką tajemnicą.


Fot. Verva Street Racing

Jednak zanim dojdzie do głównej części programu, zobaczymy przed stadionem Pit Party, gdzie fani motoryzacji będą mogli z bliska popatrzeć na prawdziwe sportowe maszyny jak też porozmawiać z kierowcami oraz mechanikami. Kolejna część wydarzenia odbędzie się już wewnątrz stadionu, co do pełnego przebiegu programu organizator jeszcze dużo nie ujawnia. Na pewno zobaczymy na płycie polskich drifterów. Odbędzie się także wyścig kierowców profesjonalnych oraz amatorskich. W kolejnych tygodniach organizator będzie ujawniał kolejne szczegóły czego możemy się spodziewać po tego rocznej edycji VERVA Street Racing.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-07-28 20:58:48
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/VERVA-Street-Racing-czekamy-na-szczegoly

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt