Volkswagen, wielkie plany nowej władzy

Rozmiar tesktu A A A
-
Volkswagen, wielkie plany nowej władzy
Afera jednostek wysokoprężnych Volkswagena nie zniknie na długi czas z mediów, jednak Volkswagen pod nowym prowadzeniem nie zamierza chować głowę w piasek. Wręcz przeciwnie przedstawia swoje pro ekologiczne zamiary na kolejne lata. Pierwszym samochodem, który będzie jego twarzą ma być nowy Pheaton. Luksusowa flagowa limuzyna niemieckiego producenta, która czeka na swoją nową odsłonę już od dłuższego czasu.


Fot. Volkswagen

Początkowo na rynku mają się pojawiać samochodu typu Plug-in Hybrid, które nie tylko mają mniejsze zapotrzebowanie na paliwo, ale dodatkowo pozwalają na pełną elektryczna jazdę. W następnym kroku na rynku udostępnione zostaną samochody w pełni elektryczne, których zasięg ma wynosić od 250 do 500 km. Oprócz hybrydowych i elektrycznych rozwiązań, które nadal będą jak na razie przyszłościowym rozwiązaniem. W modelach Volkswagena mają się dodatkowo pojawiać samochody napędzane gazem ziemnym.

Fot. Volkswagen

Volkswagen idzie w kierunku samochodów elektrycznych, ale przy okazji ma zamiar także rozwijać nową linię czystych silników wysokoprężnych z wykorzystaniem SCR oraz AdBlue. Wraz z modelem Pheaton, którego strategia wprowadzania na rynek została odmieniona. Samochód ma być pierwszym modelem dostępnym na ulicę z pełnym napędem elektrycznym. Największa limuzyna, która przy okazji stanowi twarz marki przez to ma mocno ocieplić wizerunek niemieckiego producenta w zakresie ekologii.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-10-15 21:47:53
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Volkswagen--wielkie-plany-nowej-wladzy

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt