Volkswagen T-Roc niemiecka propozycja na rynek małych SUVów

Rozmiar tesktu A A A
-
Volkswagen T-Roc niemiecka propozycja na rynek małych SUVów
Najnowszy samochód niemieckiego producenta Volkswagen będzie nosić oznaczenie T-Roc. Auto to idealni wpisuje się w najszybciej rozwijający rynek nowych samochodów, wyżej zawieszonych aut segmentu B. Nowy samochód producenta dla ludu będzie miał jednak bardzo trudno, gdyż rynek ten jest już mocno podzielony na kilku kluczowych producentów. Jednak jak już wcześniej pokazał Volkswagen chcieć o móc i T-Roc zapewne nie będzie miał dużych problemów w przebiciu się przez konkurencje. Najnowszy model będzie już czwartym SUVem Volkswagena. Auto jak przystało na reprezentant tego segmentu będzie posiadał napęd na wszystkie cztery koła.


Fot. Volkswagen

Nowa pozycja w ofercie niemieckiego producenta Volkswagen liczy sobie 4.234 m długości, 1.819m szerokości oraz 1.573 m wysokości. Pojemności bagażnika w standardowej konfiguracji wynosi 445l, po złożenie tylnej kanapy może wzrosnąć nawet do 1290 l. T-Roc ponadto będzie posiadać szeroki zakres personalizacji wnętrza, rozwiązanie które jest cenione przez nabywców tej grupy samochodów. Auto będzie oferowane z jedną z sześciu jednostek, których moc sięgać będzie od 115 KM aż do 190 KM. W ofercie nie zabraknie także napędu na wszystkie cztery koła oraz automatycznej przekładni DSG.

Fot. Volkswagen

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-08-24 20:23:49
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Volkswagen-T-Roc-niemiecka-propozycja-na-rynek-malych-SUVow

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt