Volkswagen Touareg w drodze na swoją premierę

Rozmiar tesktu A A A
-
Volkswagen Touareg w drodze na swoją premierę
Podczas targów w Pekinie zaprezentowany zostanie nowy Volkswagen Touareg. W przeciwieństwie do innych premier Volkswagen postanowił wysłać samochód w daleką podróż. W sumie auto pokona 15 000 kilometrów w trzy tygodnie, samochód wyjechał na swoją podróż na początku marca. Podróż nowego Volkswagen Touareg rozpoczęła się z fabryki Bratysławie. Prowadzić będzie przez następujące kraje: Słowację, Austrię, Czechy, Polskę, Litwę, Łotwę, Rosję, Kazachstan, Mongolię oraz Chiny. Niemiecki producent szacuje że zapotrzebowanie na duże wyżej zawieszone samochodu w przeciągu najbliższych pięciu lat podwoi się. Głównym rynkiem będą Chiny. Nowego Volkswagena Touarega poznamy dopiero 23 marca, jednak już teraz wiadomo że samochód będzie posiadać pneumatyczne zawieszenie, skrętne tylne koła. Dużym atutem samochodu ma być także innowacyjny system Innovision Cockpit, który nada wnętrzu pojazdy świeżości. Samochód zaraz po swojej światowej premierze będzie można zobaczyć także w Polsce ina żywo podczas targów w Poznaniu. Odbędą się one 5-8 kwietnia na terenie targów Poznańskich.


Fot. Volkswagen

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-03-21 14:30:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Volkswagen-Touareg-w-drodze-na-swoja-premiere

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt