Volkswagen dowiezie fanów piłkarskich na mecz Polska-Holandia

Rozmiar tesktu A A A
-
Volkswagen dowiezie fanów piłkarskich na mecz Polska-Holandia
Niemiecki producent Volkswagen we współpracy z PZPN oraz 99 rent zawiozą kibiców na mecz przeciwko Holandii. Na widowisko, które rozpocznie się 1 czerwca o 20:30 będzie można wygodnie dojechać jednym z trzech 7 osobowych biało-czerwonych Volkswagen Caravelle lub też jednym 9 osobowym Volkswagen Multivan. Samochodami podróżować będą mogli fani, którzy posiadają ważny bilet na mecz reprezentacji tego dnia. Przestronne Volkswageny będą wieźć kibiców reprezentacji polski od Gdańskiego Dworca Głównego, aż do Stadionu Energa Gdańsk. Aby móc przejechać się samochodem na stadion trzeba będzie oprócz okazania ważnego biletu, zrobić sobie zdjęciem z samochodem w tle i wstawić je na swój profil Facebooka.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-05-30 21:15:35
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Volkswagen-dowiezie-fanow-pilkarskich-na-mecz-Polska-Holandia

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt