Volvo S90 i Volvo V90 po polskiej premierze

Rozmiar tesktu A A A
-
Volvo S90 i Volvo V90 po polskiej premierze
Wczoraj odbyła się oficjalna polska premiera dwóch najnowszych samochodów klasy premium Volvo V90 i S90. Dwie nowe 90 szwedzkiego producenta zaprezentowane zostały na terenie EXPO XXI przy ul. Ignacego Prądzyńskiego 12/14. Warto tutaj wspomnieć, że model V90 dopiero 10 dni temu miał swoją premierę światową na targach w Genewie. Już teraz można go było i będzie zobaczyć w Polsce. Dla nowego Volvo S90 to także jeden z pierwszych publicznych pokazów poza światowymi halami targowymi. Co ważniejsze już jutro w tą niedzielę tj. 13.03, będzie można podziwiać samochód oraz je dotknąć. Nowe Volvo V90 oraz Volvo S90 dostępne będzie od 10 do 17 godziny. Kolejny termin publicznego pokazu tych dwóch światowych nowości segmentu premium odbędzie się we Wrocławiu, już we wtorek tj. 15.03. Tutaj samochody Volvo V90 oraz Volvo S90 wystawiony będzie w SkyTower od godziny 10 do 19.


Fot. mój-samochód.pl

Równo o 20:00 rozpoczął się wstęp do najważniejszego momentu piątkowej nocy. Prowadzącym tego wieczoru był Maciej Kurzajewski, dziennikarz, prezenter oraz znany wielbiciel samochodów szwedzkiej marki. Zanim jednak doszło do oficjalnego pokazu Volvo V90 oraz Volvo S90, na scenie pojawiali się prezes Volvo Car Poland Arkadiusz Nowiński, następnie ambasadorka królestwa Szwecji Inga Eriksson Fogh. Kolejna część oprawy przed pokazaniem się nowych samochodów na scenie był występ Sławomira Uniatowskiego. Rozpoczął on wieczór „hymnem” modelu XC90, coverem od nieżyjącej już amerykańskiej piosenkarki Nina Simone „Feeling Good”. Po kolejnych dwóch utworach nastał w końcu czas na dwie gwiazdy tego wieczoru Volvo V90 oraz Volvo S90.

Fot. mój-samochód.pl

Nowe samochody szwedzkiego producenta pojawią się na rynku już niebawem. Volvo S90, które swoją premierę światową miało miesiąc temu na rynku zawitać ma pod koniec czerwca. Najnowsze dzieło Volvo V90, które dopiero co miało swoją premierę w Genewie na rynku pojawi się miesiąc po Volvo S90. Jednak to nie jedyne nowości u szwedzkiego producenta na targach w Genewie zaprezentowane zostały także nowe wersje najmniejszych dostępnych Volvo, V40 oraz V40 Cross Country. Tych modeli zabrakło jednak podczas wczorajszej gali.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-03-12 13:46:47
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Volvo-S90-i-Volvo-V90-po-polskiej-premierze

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt