Volvo poszerza funkcjonalność swoich usług

Rozmiar tesktu A A A
-
Volvo poszerza funkcjonalność swoich usług
Wraz z premierą nowej generacji modelu Volvo XC60, zmieniony został wygląd multimedialnej aplikacji Volvo On Call na urządzenia mobilne. Część usług powiązanych z systemem Volvo będzie oferowana teraz w nowych lokalizacjach i rzecz jasna pojawiło się też kilka nowych. Tak też usługa pozwalająca na jednorazowe otworzenie samochodu przez kuriera aby zostawił w nim paczkę będzie teraz dostępna w dodatkowych pięciu krajach. Teraz dojdzie jeszcze możliwość zlokalizowania samochodu na parkingu lub też zaplanowanie trasy zgodnie z kalendarze. Aplikacja szwedzkiej marki pojawiła się w aktualnej formie ww 2015 roku, wraz z premierą nowego XC90. Jednego z najbardziej multimedialnych samochodów tego czasu. Teraz po dwóch latach będzie można z niej korzystać w prawie 50 krajach, co pokryje ponad 90% wszystkich klientów nowych modeli Volvo. Klienci, którzy są już właścicielami samochodów z nowej generacji rodziny 90, otrzymają darmową aktualizacje wraz z odwiedzinami w autoryzowanym serwie podczas co rocznego przeglądu.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-03-23 22:22:04
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Volvo-poszerza-funkcjonalnosc-swoich-uslug

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt