Wiosenna aktualizacja gamy silników BMW serii 5

Rozmiar tesktu A A A
-
Wiosenna aktualizacja gamy silników BMW serii 5
Do jednego z najbardziej popularnych i rozpoznawalnych modeli niemiecki marki BMW, wkrótce zadebiutuje nowa jednostka napędowa. Model BMW serii 5 wzbogaci się o najbardziej ekonomiczny silnik z rodziny EfficientDynamics. Czterocylindrowa jednostka wysokoprężna TwinTurbo o pojemności 2.0l oznaczony jako 520d dysponować będzie mocą 190 KM oraz maksymalnym momentem obrotowym 400 Nm. Podwójnie turbo doładowane nowe serce BMW serii 5 będzie współpracować do tego z 8 biegową automatyczną przekładnią. Średnie spalanie na 100 km/h w trybie mieszanym między 4,3l a 3,9l. BMW serii 5 wyposażony w nową jednostkę osiąga 100 km/h w 7.5 sekundy. W ramach obniżenia emisji szkodliwych substancji silnik korzysta z BMW BluePerformance, co oznacza okresowe dolewania pływny AdBlue. Nowy model BMW 520d możemy spodziewać się na początku wiosny.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-01-21 09:29:02
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Wiosenna-aktualizacja-gamy-silnikow-BMW-serii-5

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt