Nowy Renault Megane już od marca w Polsce

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowy Renault Megane już od marca w Polsce
Najnowsza generacja Renault Megane pojawi się na polskim rynku już w marcu. Zaprezentowany po raz pierwszy we Frankfurcie podczas targów IAA Megane charakteryzuje bardziej dynamiczna linia nadwozia. Dodatkowo znalazło się wiele nowych rozwiązań, które nie tylko wspierają ale także ułatwiają życie kierowcy. Wersja podstawowa samochodu o oznaczeniu Life zaczynać będzie się od 59 900 zł. Model w tej cenie otrzyma silnik benzynowy o pojemności 1.6l i mocy 114KM. Ważniejsze elementy wyposażenia samochodu to klimatyzacja manualna, 6 poduszek powietrznych, system audio pozwalający na podłączenie bezprzewodowo telefonu oraz światła do jazdy dziennej wykonane w technologi LED.


Fot. Renault

Renault Megane to kolejny samochód w rodzinie Francuskiego producenta, który może być wyposażony w zaawansowane systemy bezpieczeństwa aktywnego. W skład tego rozwiązania wchodzi między innymi system do monitorowania linii pasa ruchu, automatyczne dostosowanie prędkości do poprzedzającego samochodu jak też automatyczne hamowanie przed przeszkodami. Wersja GT samochodu będzie wyposażona w system 4CONTROL. Dzięki temu wszystkie cztery koła są skrętne. Rozwiązanie to ma się pozytywnie przekładać na lepsze właściwości jezdne.

Fot. Renault

Renault Megane to także kolejny samochód, który może korzystać z tabletowego ułożenia dotykowego ekranu, którego przekątna wynosi 8,7”. Wyposażony samochód w system R-LINK2, pozwala cieszyć się z prostej i intuicyjnej obsługi systemu multimedialnego. Nowe rozwiązanie dostępne jest wyłącznie w najwyższych wersjach samochodu. Alternatywnie nowy Renault Megane może zostać wyposażony w tradycyjny 7” dotykowy ekran.

Fot. Renault

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-01-19 08:38:03
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowy-Renault-Megane-juz-od-marca-w-Polsce

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt