Arrinera HussaryaGT start w serii Endurance BritCar

Rozmiar tesktu A A A
-
Arrinera HussaryaGT start w serii Endurance BritCar
Polski samochód sportowy Arrinera HussaryaGT miał okazję wystąpić podczas wyścigu Dunlop Endurance Championship w serii BritCar. Za kierownicą pojazdu usiadł doświadczony Brytyjski kierowca Jonny MacGregor. Samochód mimo bardzo dobrego rezultatu podczas kwalifikacji, czas 1:07:254 co dawało czwarte miejsce. Z powodu awarii silnika Arrinera HussaryaGT nie wystąpiła w finałowym przebiegu. Mimo wszystko zespół jest bardzo zadowolony z uzyskanego czasu. Aktualnie testowana wersja samochodu skonfigurowana była na pograniczu specyfikacji GT3 i GT4. Co miało na celu sprawdzenie poszczególnych elementów i części. Już wkrótce będziemy mogli jednak podziwiać Arrinere HussaryaGT w pełnej specyfikacji serii wyścigowej GT3.


Fot. Arrinera

"Podczas rozgrzewki i kwalifikacji samochód spisywał się doskonale, z pewnością mogłem pojechać szybciej. Podczas okrążenia, na którym zawiódł silnik czułem, że jechałem szybciej niż poprzednie najszybsze okrążenie. Jestem przekonany, że czas 1:06:50 był w naszym zasięgu" – powiedział MacGregor.

Fot. Arrinera
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-09-08 12:52:44
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Sporty-motoryzacyjne/Arrinera-HussaryaGT-start-w-serii-Endurance-BritCar

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt