BMW M4 GT4 trafi do pierwszych klientów

Rozmiar tesktu A A A
-
BMW M4 GT4 trafi do pierwszych klientów
Nowe BMW M4 GT4 dostarczone zostały do pierwszych klienckich zespołów. Sportowy samochód przeszedł niemalże 30 000 kilometrów testowych, tak aby finalny produkt był perfekcyjny w każdym elemencie. Pierwsze auta przekazane zostały uroczyście w Monachium w BMW Welt. Torowa odmiana BMW M4 kosztuje 169 000 Euro, a więc około 710 000 zł. Auto produkowane jest zgodnie ze specyfikacją GT4, dzięki temu pojazd ten może startować w dużej ilości serii wyścigowych w tym także w 24 godzinnych wyścigach. Pod maską znajduje się trzylitrowa jednostka o mocy ponad 431 KM w zależności od wybranej serii wyścigowej. Napęd przekazywany jest na tylną oś poprzez 7 biegową automatyczną przekładnię wyposażoną w dwa sprzęgła.


Fot. BMW

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-10-29 14:10:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Sporty-motoryzacyjne/BMW-M4-GT4-trafi-do-pierwszych-klientow

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt