Citroen Total Abu Dhabi WRT zakończył współprace

Rozmiar tesktu A A A
-
Citroen Total Abu Dhabi WRT zakończył współprace
Francuski zespół Citroen Total Abu Dhabi WRT należący do Citroen Racing WRT zakończył współpracę z zespołem Kris Meeke / Paula Nagle. Decyzja ta będzie obowiązywać od zaraz, co za tym idzie Kris Meeke nie będzie już kierowcą zespołu producenckiego Citroen Total Abu Dhabi WRT. Krok ten spowodowany został przez nadmierne wypadki – z czego niektóre bardzo poważne. Wypadki te często spowodowane były zwykłą brawurą, a nie wymagające zaostrzenia stylu jazdy z powodu wyniku. Tak więc już podczas rajdu Sardynii nie zobaczymy Kris Meeke / Paula Nagle na starcie WRC. Wkrótce zespół producencki Citroen Total Abu Dhabi WRT poda nowy skład swojego zespołu na aktualny sezon Mistrzostw Świata w rajdach 2018.


Fot. Citroen

Pierre Budar: „Podjęcie tej decyzji nie było dla nas łatwe, jako, że dotyczy kierowcy i pilota, niemniej jest ona silnie uzasadniona względami bezpieczeństwa – dziedziny, do której jako szef zespołu przywiązuję wielką wagę. Dlatego woleliśmy podjąć tę decyzję zapobiegawczo, dopóki nie stało się nic poważnego”.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-05-30 14:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Sporty-motoryzacyjne/Citroen-Total-Abu-Dhabi-WRT-zakonczyl-wspolprace

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt