Hamilton zdobywa przewagę, pech Rosberga

Rozmiar tesktu A A A
-
Hamilton zdobywa przewagę, pech Rosberga
Wyścig F1 jak co roku przyciągnika rzeszę wiernych fanów Ferrari, którzy chcieli po raz pierwszy od 5 lat zobaczyć zwycięstwo ich ukochanego Ferrari. Kiedy to za sterami bolidu włoskiego zespołu siedział jeszcze Fernando Alonso - który tym razem nie zakończył wyścigu. Niestety także w tym roku nie udało się tego wykonać Vettelu oraz Raikkonenu. Po raz kolejny podium zajął Brytyjczyk Lewis Hamilton. Na otarcie łez włoskich fanów, drugie miejsce przypadło Vettelowi w swoim Ferrari. Jego strata wobec pierwszego na mecie wynosiła jednak 25 sekund. Na trzecim miejscu niespodziewanie znalazł się Massa.


Fot. F1

Rosberg ustąpił to miejsce na podium bardzo pechowo. W 51 rundzie, na dwa okrążenia przed końcem. Mimo wcześniej zgłaszanych problemów przez kierowcę. Bolid Niemca zaczął się palić. Jednak do tego czasu na trzeciej lokacie był Bottas. On jednak musiał uznać wyższość swojego kolegi z zespołu, który ominął go na jedną rundę przed końcem. Walka pomiędzy Bottasem, a Massą trwała do samego końca. Na mecie różnica miedzy trzecim, a czwartym wynosiła tylko 0.361 sekundy.

Fot. F1

Sukcesu z poprzedniego wyścigu nie udało się dokonać Lotusowi. Wręcz przeciwnie walka zakończyła się już podczas pierwszego okrążenia, kiedy to doszło do kolizji, w której ucierpiał także brazylijski kierowca Nasr. Jednak kierowca Saubera, mógł kontynuować wyścig. Kolejny kierowca, który musiał zakończyć wyścig był Fernando Alonso. Jego walka na torze trwała przez 47 okrążeń. Po czym musiał przedwcześnie zjechać z toru.

Fot. F1

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-09-06 21:32:07
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Sporty-motoryzacyjne/Hamilton-zdobywa-przewage--pech-Rosberga

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt