Marczyk w Skoda Fabia R5 zwycięzcą I rundy RSMP

Rozmiar tesktu A A A
-
Marczyk w Skoda Fabia R5 zwycięzcą I rundy RSMP
Już po raz 47. odbył się Rajd Świdnicki-Krause — rywalizacja zaliczana do Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Była to pierwsza runda tegorocznego sezonu. Pierwsze miejsce zajął zespół Skoda Polska Motorsport w składzie kierowca Mikołaj Marczyk oraz pilot Szymon Gospodarczyk. Drugie miejsce, ze stratą 11,6 sekundy, zajęli Marcin Słobodzian i Kamil Kozdroń jadący Fordem Fiesta R5. Ostatnie miejsce na podium, ze stratą 37,5 sekundy, wywalczyła załoga Tomasz Kasperczyk i Damian Syty, również w Fordzie Fiesta R5.


Rajd składał się z dziewięciu oesów, z których aż siedem wygrał triumfator zawodów — 23-letni łodzianin Mikołaj Marczyk. Pozostałe dwa odcinki specjalne padły łupem Słobodziana. Druga runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski odbędzie się w dniach 31 maja – 2 czerwca podczas Rajdu Nadwiślańskiego.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-04-29 07:35:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Sporty-motoryzacyjne/Marczyk-w-Skoda-Fabia-R5-zwyciezca-I-rundy-RSMP

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda





© 2010 - 2026 Internetowy magazyn motoryzacyjny moj-samochod.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt