Marczyk w Skoda Fabia R5 zwycięzcą I rundy RSMP

Rozmiar tesktu A A A
-
Marczyk w Skoda Fabia R5 zwycięzcą I rundy RSMP
Już po raz 47 odbył się rajd Świdnicki-Krause, rywalizacja zaliczana jest do Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Był to pierwszy wyścig tej serii w tym roku. Pierwsze miejsce zajął zespół Skoda Polska R5 składający się z kierowcy Mikołaja Marczyka i pilota Szymona Gospodarczyka. Za nimi ze stratą 11,6 sekundy w Ford Fiesta R5 dojechali Marcin Słobodzin i Kamil Kozdroń. Ostatnie miejsce na podium ze stratą 37,5 sekund zdobył zespół Tomasz Kasperczyk i Damian Syty w Ford Fiesta R5. Rajd składał się z 9 oesów, z czego siedem wygrał zwycięzca rajdu 23 letni łodzian Mikołaj Marczyk. Pozostałe dwa osy padły łupem Słobodziana. Druga runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski zaplanowana została na dni 31 maja – 2 czerwca w Rajdzie Nadwiślańskim.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-04-29 07:35:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Sporty-motoryzacyjne/Marczyk-w-Skoda-Fabia-R5-zwyciezca-I-rundy-RSMP

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt