Peugeot 208 Rally Cup start pod koniec marca

Rozmiar tesktu A A A
-
Peugeot 208 Rally Cup start pod koniec marca
Już 30 marca rozpocznie się pierwsza runda - składająca się z siedmiu wyścigów, rywalizacji Peugeot 208 Rally Cup. Zawodnicy ścigać będą się w specjalnie przygotowanych Peugeot 208 R2 z napędem na przednią oś. Rywalizacja przewidziana jest zarówno dla początkujących, amatorów jak tez doświadczonych zawodników. W zależności od wieku kierowcy podzieleni zostaną na trzy grupy U23 ( do 23 lat ), U27 ( do 27 ) oraz Ekspert. Najlepszy kierowca z każdej z grup może liczyć na specjalne nagrody. W przypadku pierwszej grupy główna nagroda to, możliwość wzięcia udziału w programie sportowym w wyższej kategorii rajdowej. Dla najwyżej znajdującego się kierowcy klasyfikacji U27 do czwartego wyścigu, nagroda specjalna to miejsce w programie ERC Junior Expirience. Najstarsi kierowcy ścigać będą się o udział w wyścigu 2018 Rencontres Peugeot Sport za kierownicą Peugeot 208 Racing Cup.


Fot. Peugeot

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-03-02 10:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Sporty-motoryzacyjne/Peugeot-208-Rally-Cup-start-pod-koniec-marca

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt