Elektryzujący projekt jednoczący producentów samochodów

Rozmiar tesktu A A A
-
Elektryzujący projekt jednoczący producentów samochodów
Na Niemieckim rynku samochodowym dzieje się coś bardzo ważnego i postępowego co może mieć gigantyczny wpływ na decyzje klientów podczas zakupu nowych samochodów. Nie jest tutaj mowa o żadnym nowym rozwiązaniu lub też promocji na nowe pojazdy. Od 2017 do 2020 roku ma powstać specjalna wysoko wydajnościowa sieć do ładowania samochodów elektrycznych. W całym przedsięwzięciu udział biorą BMW, Daimler, Ford, Audi i Porsche. Dzięki temu na terenie Niemiec powstać ma około 400 nowych stacji ładowniczych wzdłuż autostrad, a stare mają zostać podniesione do nowych bardziej wydajnych 350 kW, które pozwalają na dużo szybsze ładowanie baterii samochodu.


Co to może oznaczać dla całego rynku motoryzacyjnego? Niemcy jako jeden z największych producentów i odbiorców nowych samochodów, wywiera mocną presję na trendy oraz przyszłościowe technologie. Tak mocna elektryzacja rynku motoryzacyjnego może odbić się także na sąsiednie kraje, a więc także na Polskę. Dodatkowo, im większa możliwość podładowania samochodu, wzrastają także możliwości eksploatacji, a to przekłada się na nowe coraz bardziej zaawansowane auta elektryczne i na powolną wymianę taboru motoryzacyjnego nie tylko na niemieckich ulicach.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-12-05 23:59:25
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Elektryzujacy-projekt-jednoczacy-producentow-samochodow

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt