Pioneer AVIC-F77DAB łączność ze światem jak w nowym samochodzie

Rozmiar tesktu A A A
-
Pioneer AVIC-F77DAB łączność ze światem jak w nowym samochodzie
Łączność ze światem to bardzo ważna rzecz. Smartphony stały się nieodłącznym elementem naszego życia codziennego. Nawet wysokie kary nie odstraszają kierowców od korzystania z Facebooka, Twittera oraz rozmawiania podczas jazdy. Wiele nowych samochód ma na to lekarstwo. W formie zaawansowanych systemów multimedialnych wyposażonych w system Apple CarPlay lub Android Auto. W przypadku użytkowników starszych modeli za zachodniej granicy ten luksus często jest nie dostępny. Tutaj może pomóc firma Pioneer ze swoim system AVIC-F77DAB, które zawiera wszystkie z powyżej wymienionych funkcjonalności. Dodatkowo ładnie wygląda i przyczynia się do ładniejszej prezentacji środkowej kolumny kokpitu.


Pioneer AVIC-F77DAB składa się z 7” dotykowego ekranu o rozdzielczości 800x480 pixeli, co zapewnia wysoką jakość obrazu. Posiada wbudowaną nawigację satelitarną oraz czujnik GPS. AVIC-F77DAB na dysku ma zapisane mapy 45 krajów Europy. Dzięki wbudowanego systemu rozpoznawania głosu, systemem można sterować komendami. Tuner jest w stanie zapisać do 24 ulubionych stacji. Wbudowany moduł Bluetooth, pozwala podłączenie telefonu do systemu multimedialnego i korzystania nie tylko z zasobów smartphona, ale dodatkowo do prowadzenia rozmów bez potrzeby trzymania telefonu. Usługa MirrorLink pozwala na wyświetlanie zawartości ekranu telefonu na dużym czytelnym wyświetlaczu samochodu.

Pozłacane końców zapewniają lepszą jakość wydostającego się sygnału Audio. System wyposażony jest w trzy wysokonapięciowe wyjścia RCA PreOut oraz jedno RCA AV. Dodatkowo istnieje możliwość podłączenia kamery cofania, co stanowi dodatkowy atut tego systemu. Dwa porty USB nie tylko pozwalają na odtwarzanie plików z podłączonych urządzeń, ale także na ładowanie smartphona. Duża funkcjonalność, dobrej jakości niestety kosztuje w przypadku Pioneer AVIC-F77DAB sugerowana cena wynosi 5049 zł.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-08-25 22:08:35
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Czesci-samochodowe/Pioneer-AVIC-F77DAB-lacznosc-ze-swiatem-jak-w-nowym-samochodzie

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt