105 lat perfekcji skupione w jednym nowym modelu

Rozmiar tesktu A A A
-
105 lat perfekcji skupione w jednym nowym modelu
Alfa Romeo samochody, wobec których trudno przejść obojętnie. Linia nieskazitelna proporcje idealne. Wśród samochodów pojazdy włoskiej marki to Top Modelki, za którymi można nie przepadać, ale i tak każdemu się podobają. Swoją premierę samochód w wersji Quadrofogilo miał dzisiaj podczas uroczystego otwarcia odrestaurowanego muzeum tej marki.


Fot. Alfa Romeo

Na zewnętrza i wewnątrz prawdziwa Alfa, pod maską Ferrari. Włoski producent posłużył się w tej wersji samochodu technologicznym rozwiązaniom marki z czarnym koniem na żółtym tle. Pod maską zawitała benzynowa turbodoładowana jednostka w układzie V6, która generuje moc 510 koni mechanicznych. Przełożenie mocy na ulicę jest możliwe poprzez napęd na wszystkie cztery koła lub też wyłącznie tylną oś. Silnik Ferrari pozwala Giulii na osiągnięcie 100km/h w zaledwie 3.9 sekundach.

Fot. Alfa Romeo

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-06-24 23:45:50
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/105-lat-perfekcji-skupione-w-jednym-nowym-modelu

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt