Akcja promocyjna Czas na diesla rozszerzona

Rozmiar tesktu A A A
-
Akcja promocyjna Czas na diesla rozszerzona
Koreański producenta samochodów Hyundai poszerza swoją ofertę modelową dostępną w akcji promocyjnej „Czas na Diesla”. Dotychczas akcja promocyjna obejmowała wyłącznie nowego Tuscon, który na rynku pojawi się w tym miesiącu. Do 2017 roku, na rynku mają pojawić się jeszcze 22 nowe modele w ofercie koreańskiego producenta. Teraz do akcji przystępują samochody i20, ix20, i30 oraz i40. W zależności od modelu promocyjna cena jest różna. Obniżka rozpoczyna się od 4.6 tyś zł i rośnie aż do 9 tyś zł. Akcje promocyjną można także łączyć z ofertą finansowania. Dostępne są kredyty na 50/50, 4x25% oraz zwykły kredyt oprocentowany kwotą 0,99%. Dodatkowo ubezpieczenie nowego Hyundai będzie kosztować tylko 2,5% wartości samochodu lub w przypadku Tuscon tylko 0,5%.


Fot. Hyundai

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-09-22 21:54:41
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Akcja-promocyjna-Czas-na-diesla-rozszerzona

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt