Audi RS 4 Avant już w sprzedaży

Rozmiar tesktu A A A
-
Audi RS 4 Avant już w sprzedaży
W polskich cennikach niemieckiego producenta samochodów Audi pojawiła się nowa pozycja. Model Audi A4 RS swoją premierę miała podczas targów IAA we Frankfurcie. Ceny sportowego kompaktowego kombi zaczynać będą się od 401 300 zł. Samochód oferowany jest wyłącznie z jedną sportową jednostką napędową. Silnik, który znalazł się pod maską to benzynowa turbodoładowana V6 TFSI o pojemności 2.9l generować będzie moc 450 KM, co przekłada się na 155,5 KM na litr pojemności. Do tego dochodzi jeszcze maksymalny moment obrotowy o wartości 600 Nm.


Fot. Audi

Te parametry pozwalają najnowszej generacji Audi RS4 Avant uzyskać prędkość 100 km/h w zaledwie 4,1 sekundy. Jest aż o 0,6 sekundy lepszy rezultat niż ten uzyskiwany przez ten model w swojej poprzedniej generacji. Mimo większej mocy, jednostka użyta w nowym Audi RS4 Avant może pochwalić się bardziej ekonomicznym zużyciem, średnie spalanie jest aż o 17% niższe – 8,8l na 100 km. Maksymalna prędkość sportowego kombi, dzięki pakiecie RS podniesiona została z 250 km/h do 280 km/h. Napęd przekazywany jest na wszystkie cztery koła za pomocą układu Audi quattro.

Fot. Audi

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-11-08 17:00:02
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Audi-RS-4-Avant-juz-w-sprzedazy

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt