Mitsubishi Outlander z nową twarzą na rocznik 2016

Rozmiar tesktu A A A
-
Mitsubishi Outlander z nową twarzą na rocznik 2016
Podczas targów w Nowym Yorku zaprezentowanych zostało wiele nowych modeli, jednym z nich to Mitsubishi Outlander. Face lifting, któremu podany został samochód wniósł około 100 zmian w samochodzie. Zarówno wizualnie na zewnątrz, wewnątrz oraz funkcjonalne i technologiczne. Wersja Europejska odświeżonego SUV zobaczymy najprawdopodobniej podczas targów we Frankfurcie, wtedy też poznamy pełną specyfikację na stary kontynent.


Fot. Mitsubishi

Zmiany na zewnątrz widać gołym okiem. Nowy odświeżony Mitsubishi Outlander otrzymał dużą dawkę chromu w przedniej części przy grillu. Nowe ozdobienie rozpoczyna się na zewnętrznej części reflektorów i prowadzi po ich linii aż do grilla po czym znów kieruje się na zewnątrz mocnym spadkiem. Oddzielając czy tym lakierowaną cześć zderzaka od wlotów powietrza. Także tył samochodu otrzymał gruntowe przepracowanie. Tylne światła otrzymały lepsze kontury lepiej podkreślające tylną cześć nadwozia Outlandera. Także tutaj doszedł element chromowany, na szerokość wolnej przestrzeni oddzielające oba światła.

Fot. Mitsubishi

Wnętrze samochodu nie uległo tak drastycznym zmianą jak na zewnątrz. O ile wizualnie je nie widać podczas jazdy będą już zauważalne. Wobec swojego poprzednika samochód został mocno wyciszony, dzięki nowym szybą, jak też lepszej izolacji hałasu przedostającego się z przedziału silnika do wnętrza kabiny. Jak przyjrzeć się bliżej można zauważyć, że samochód otrzymał nową kierownicę, zmodyfikowane zostały osłony kilku elementów jak też nowe tapicerki siedzeń.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-04-04 14:51:20
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Mitsubishi-Outlander-z-nowa-twarza-na-rocznik-2016

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt