Auto Nostalgia 2017 już w ten weekend

Rozmiar tesktu A A A
-
Auto Nostalgia 2017 już w ten weekend
W ten weekend, 13 oraz 14 maja w Warszawie. Miejsce będzie miała jedna z największych imprez skupiające zabytkowe ponadczasowe auta. Pojazdy które odbiły swoje piętno w historii motoryzacji. Impreza odbędzie się w Centrum MT Polska przy ulicy Marca 56 C. W ostatnich latach wydarzenie odwiedzane było przez ponad 10 000 osób. W tym roku będzie można zobaczyć między innymi modele z 40 letniej historii Mercedes Benz AMG. Porsche zaprezentuje swój udział w historii motosportu. Zaś Volvo pokaże wyjątkowy urok swoich modeli, które zawsze wyróżniały się innowacyjności oraz postępem w zakresie bezpieczeństwa i komfortu. Nie zabraknie także polskiego akcentu tutaj głównym aktorem będzie Fiat 125p, samochód który niegdyś królował na naszych drogach i był obiektem pożądania.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-05-12 18:47:49
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Auto-Nostalgia-2017-juz-w-ten-weekend

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt