BMW X2 z nowym wyglądem Digital Camo

Rozmiar tesktu A A A
-
BMW X2 z nowym wyglądem Digital Camo
BMW X2 to najnowszy model niemieckiego producenta premium. Auto dysponuje zarówno sportową jak też klasyczną stylistykę, co zapewnia uniwersalność aucie. Do aktualnej bogatej już palety kolorów, niemiecki producent zaprezentował charakterystyczną folię „Digital Camo” do oklejenie nadwozia. Wyceniony na 4 500 Euro dodatek, raz jeszcze podnosi sportową stylistykę pojazdu oraz co najważniejsze chroni karoserię przeciwko uszkodzeniom. W cenie znajduje się zarówno folia jak też usługa, której wykonanie trwa do czterech dni. Dzięki swojej unikatowej strukturze, folia uwypukla wizualnie kilka elementów nadwozia, takie jak sportowe reflektory oraz szerokie nadkola. Nowy element na wyposażeniu BMW X2 oferowany jest także w sportowej serii modeli M Sport.


Fot. BMW

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-04-18 14:00:02
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/BMW-X2-z-nowym-wygladem-Digital-Camo

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt