BMW serii 1 wzbogaca się o nowe wersję

Rozmiar tesktu A A A
-
BMW serii 1 wzbogaca się o nowe wersję
BMW wprowadzi już niebawem nowe odświeżone wersje modelu BMW serii 1. Auto, które pojawiło się na rynku po raz pierwszy w 2004 roku i dotychczas sprzedało się ponad dwa miliony razy. Z czego ponad 960 000 przypada na aktualną generację. BMW serii 1 wzbogacone zostanie o trzy wersje, które dysponować będą kosmetycznymi zmianami nadwozia i wnętrza, a dodatkowo otrzymają także zastrzyk technologiczny rozwiązań. Nowe wersje w ofercie BMW serii 1 to BMW 1 Edition Sport Line Shadow, BMW 1 Edition M Sport Shadow oraz BMW M140i Edition Shadow. Wszystkie trzy wersje wyróżniają się LEDowymi reflektorami, czarnymi nerkowymi wlotami powietrza jak też LEDowymi tylnymi światłami. Do tego samochód oferowany będzie w jednych z pięciu specjalnie dla tej wersji przygotowanych felgach, który rozmiar wynosi od 17 do 18 cali – co poszerzy całkowitą ofertę Felg w BMW serii 1 do 16.


Fot. BMW

Nowe wersje BMW serii 1 wyróżniają się także wewnątrz. Niemiecki producent przepracował układ deski rozdzielczej oferując jeszcze lepszą ergonomie w codziennym użytku. Do tego dochodzi możliwość sterowania funkcjami multimedialnymi samochódu głosem oraz dotykiem wszystko dzięki nowej wersji systemu iDrive. Rozwiązanie to znajduje się już seryjnie w tych wersjach BMW serii 1, do tego auto dysponuje dużym 8,8 calowym ekranem. Dzięki możliwości doposażenia samochodu w kartę SIM, auto przez cały czas ma dostęp do internetu co za tym idzie do różnych informacji. Co przydatne jest np. podczas jazdy przy pomocy nawigacji, aby określiła najszybszą drogę do celu bez zbędnych korków i utrudnień.

Fot. BMW

Do tego dochodzi jeszcze funkcja szukania miejsc parkingowych. Usługa działa jednak niestety wyłącznie w dużych miastach w Niemczech oraz Stanach Zjednoczonych. Na wyposażeniu auta, a dokładnie systemu multimedialnego znajduje się także pakiet Microsoft Office 365, a dokładnie usługa Microsoft Exchange. Pozwalająca na importowanie kontaktów, sprawdzaniu kalendarza jak też maili. Dzięki szerokopasmowego dostępu do internetu, także pasażerowie mogą korzystać z internetu podczas jazdy. Także zapowiada się od strony BMW kolejny bardzo dobrze przygotowany dla swojej grupy docelowej samochód.

Fot. BMW

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-05-11 09:49:04
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/BMW-serii-1-wzbogaca-sie-o-nowe-wersje

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt