Cena za odświeżony model Mazda CX-5 zaczyna się od 95 900 zł

Rozmiar tesktu A A A
-
Cena za odświeżony model Mazda CX-5 zaczyna się od 95 900 zł
Mający swoją Europejską premierę w Genewie model Mazda CX-5, wkrótce trafi do polskich salonów japońskiego producenta. Mocno zmodernizowany model dostępny będzie od 95 900 zł. Oprócz lekkich poprawek wizualnych, w modelu zawitały nowe rozwiązania technologiczne w tym G-Vectoring Control. Auto oferowane będzie teraz w czterech wersjach wyposażeniowych - SkyGO, SkyMOTION, SkyENERGY oraz SkyPASSION. Odświeżony SUV japońskiego producenta oferowany będzie z jedną z trzech jednostek napędowych, benzynowy 2.0l lub 2.5l i 2.2l diesel. Samochód oferowany będzie zarówno z manualną jak też automatyczną przekładnią. Samochody z benzynowym silnikiem 2.5 litrowym na rynku pojawi się w późniejszym terminie.


Fot. Mazda

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-03-17 00:06:29
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Cena-za-odswiezony-model-Mazda-CX-5-zaczyna-sie-od-95-900-zl

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt