Chevrolet przygotowuje ofensywę wyposażeniową na 2014 rok

Rozmiar tesktu A A A
-
Chevrolet przygotowuje ofensywę wyposażeniową na 2014 rok
Amerykańskiemu producentowi samochodów Chevrolet udało się przekonać Polskich konsumentów do swojej oferty. Świadczą o tym nie tylko liczby - coraz to więcej sprzedawanych modeli, ale także pozytywne opinie co do jakości oraz ceny. Zgodnie z polityką Chevroleta, należy raz w roku zrewidować ofertę i odpowiednio ją wzbogacić.
Spark z bańkami, a dokładniej Bubble. Tak nazywać się będzie specjalna edycja tego małego miejskiego pojazdu. W skład wyposażenia wchodzą np 15” felgi aluminiowe w kolorze białym oraz nowy sportowy zderzak z wyprofilowanymi progami. Znakiem rozpoznawczym tej wersji będą białe lub różowe naklejki baniek. Optymistyczny motyw ma swój ciąg dalszy wewnątrz samochodu, za sprawą konsoli centralnej. Kolejnym atutem będą siedzenia pokryte skórą ekologiczną.Jeśli chodzi o pozostałe wersje najmniejszego z Chevroletów, podniesiony został poziom bezpieczeństwa, poprzez dodanie systemu do stabilizacji toru jazdy. Jako wyposażenie standardowe, w większej ilości modeli znajdzie się radio z obsługą bluetooth.

Kolejny z modeli, który otrzymał ulepszenie wyposażenia, to Aveo. Po zeszłorocznej aktualizacji trudno znaleźć w tym samochodzie rzecz, którą można by było poprawić. Tak więc optycznie nie zmieniono nic, Dołożony został tylko jeden mały dodatek dla nabywców tego modelu z systemem MyLink. Mianowicie w cenie otrzymają oni teraz dodatkowo kamerę cofania, która podłączona została do 7” dotykowego ekranu.Przedstawiciel segmentu C Chevroleta, model Cruze, jako pojazd, któremu najtrudniej się przebić w gąszczu sprawdzonych i zaklepanych modeli, potraktowany został przez producenta ze szczególną opieką. Oprócz poprawienia wyposażenia, samochód ten otrzymał także nową jednostkę wysokoprężną. 1.7l, czyli silnik o mocy 110 KM, odznaczać będzie się bardzo niskimi wartościami emisji CO2, wynoszącymi zaledwie 99g na km.

Wyposażenie modelu wzbogacone zostało o nową wersję sytemu MyLink, który będzie opcjonalny. Także będzie można wybrać pomiędzy aktualnym - trochę mniej funkcjonalnym, lub z wbudowanym GPSem i systemem rozpoznawania mowy. W najwyższych wersjach modelu znajdą się nowinki technologiczne, wpływające na bezpieczeństwo poruszania się samochodem. Tak więc model będzie posiadał system do ostrzegania, iż w martwym punkcie znajduje się inny pojazd. Optycznie wprowadzono także jedną zmianę - LEDowe kierunkowskazy w lusterkach.Najpopularniejszy z modeli wśród dużych rodzin i taksówkarzy, model Orlando, tak jak Cruze, otrzyma system obserwacji martwego kąta. Ponadto, również jak w poprzednio opisywanym modelu, w lusterkach znajdą się kierunkowskazy. Dla ułatwienia parkowania tym obszernym pojazdem, Chevrolet wyposażył go w system, który będzie wspomagał podczas tego manewru. Oczywiście na pokładzie znajdzie się także kamera cofania w modelach wyposażonych w system MyLink. Opcjonalny dodatek, to podgrzewane siedzenia w drugim rzędzie.

Na pomoc chyba najbardziej niedocenionemu modelowi w Europie, Chevroletowi Malibu, przygotowany został nowy pakiet wyposażeniowy, który ma przyciągnąć nowych klientów na Starym Kontynencie. W skład nowości wejdzie nowych system audio, system ostrzegający przed pojazdami w martwym kącie, system informujący podczas parkowania o nadjeżdżających samochodach oraz nowe wykończenia wnętrza.

Nowe wersja wyposażeniowe modeli zaprezentowane zostaną na 65 Targach IAA we Frankfurcie.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2013-08-11 22:41:30
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Chevrolet-przygotowuje-ofensywe-wyposazeniowa-na-2014-rok

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt