Crossovery Nissana do końca czerwca w specjalnej ofercie

Rozmiar tesktu A A A
-
Crossovery Nissana do końca czerwca w specjalnej ofercie
Nissan przygotował specjalną ofertę na najwyższe wersje swoich crossoverów N-Connecta. Modele Juke, Qashqai oraz X-Trail w wersji N-Connecta dostępne są do końca czerwca w specjalnej ofercie finansowania. Samochody które wyposażone są standardowo w zaawansowane systemy takie jak kamery 360, bez kluczykowy dostęp oraz uruchamianie samochodu i-Key oraz specjalne obręcze kół ze stopów lekkich. Oprócz wysokiej klasy wyposażenia standardowego każdy model otrzymuje dodatkowo bez dopłaty indywidualny pakiet korzyści. Specjalnie przygotowana oferta finansowania samochodów Nissan kredyt lub leasing SELECT wymagają minimalnej wpłaty pierwszej dodatkowo pozwalają wybrać po trzech latach na preferencyjnych warunkach nowy samochód.


Fot. Nissan

W przypadku Nissana Juke jest w prezencie klient otrzymuje pakiet personalizacji wnętrza oraz nadwozia w kolorze białym, słonecznym żółtym, czerwonym lub czarnym oraz 18” calowe felgi ze wstawkami w kolorze wybranego odcienia. Nissan Juke dostępny jest już od 690 zł brutto w kredycie SELECT lub 515 zł netto w leasingu SELECT. Qashqai N-Connecta, który już standardowo wyposażony jest w zaawansowane systemy bezpieczeństwa. Zawierające między innymi system rozpoznawania znaków, rozwiązanie informujące o niezamierzonej zmianie pasa ruchu, automatyczny system hamowania jak też posiada przednie oraz tylne czujniki parkowania. Dodatkowo w prezencie przy zakupie samochodu w ofercie SELECT, klient otrzyma panoramiczny dach z relingami. W kredycie SELECT samochód będzie miesięcznie kosztować tylko 1027 zł brutto, dla firm w leasing SELECT 618 zł netto.

Fot. Nissan

Największy z oferowanych aktualnie Crossoverów Nissana X-Trail klient może liczyć na 50% zniżkę przy wyborze napędy na wszystkie cztery koła. Samochód dostępny jest już od 1516 zł brutto w kredycie SELECT. W przypadku leasingu SELECT cena za miesięczną ratę wynosi tylko 840 zł netto.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-05-21 22:56:30
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Crossovery-Nissana-do-konca-czerwca-w-specjalnej-ofercie

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt