Czas na SW w modelu Peugeot 508 i napęd hybrydowy

Rozmiar tesktu A A A
-
Czas na SW w modelu Peugeot 508 i napęd hybrydowy
Najnowsza odsłona modelu Peugeot 508 to sukces francuskiej marki. Auto nie tylko wygląda imponująco, dodatkowo właściwości jezdne auta są na bardzo wysokim poziomie. Samochód oferuje przy okazji także bardzo wysoki poziom komfortu. Do pełni sukcesu modelu brakowało jednak jeszcze jednej rzeczy, mianowicie kombi w podkreślającym dynamiczną linię limuzyny, a więc Shooting break. Taka właśnie odsłona będzie powoli trafiać do salonów Francuskiego producenta w Europie. Auto w wersji kombi ma się pojawić na wszystkich Europejskich rynkach do 1 września tego roku. Model Peugeot 508 w nadwoziu SW w pierwszej fazie sprzedażowej oferowany będzie w opcji z jedną z sześciu jednostek napędowych.


Fot. Peugeot

Pod maską auta dostępne będą benzynowe PureTech 180 S&S i PureTech 225 S&S, które wyposażone są w automatyczną 8 biegową przekładnię. Oferta jednostek obejmować będzie jeszcze wysokoprężne silniki BlueHDI 130 S&S, BlueHDI 160 S&S oraz BlueHDI 180 S&S. Pierwsza pozycja oferowana będzie z 6 biegową manualną przekładnią lub jak w przypadku pozostałych silników z 8 biegową automatyczną przekładnią. Już od 7 czerwca w sprzedaży znajdzie się nowy hybrydowy napęd typu plug-in. Jednostka oferowana będzie zarówno już znajdującej się w sprzedaży Peugeot 508 limuzyna jak też w nowej Peugeot 508 SW. Jednostka ta będzie posiadać moc 225 KM.

Fot. Peugeot

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-05-28 13:00:02
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Czas-na-SW-w-modelu-Peugeot-508-i-naped-hybrydowy

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt