Czas na odświeżonego Citroena C4

Rozmiar tesktu A A A
-
Czas na odświeżonego Citroena C4
Aktualna generacja Citroena C4 jest z nami już od 2010 roku. Od tego czasu w motoryzacji zmieniło się bardzo dużo. Tak też aby nadgonić za konkurencją oraz za świeżymi modelami własnej produkcji kompaktowy Citroen otrzymał na 2015 roku facelifiting, który uatrakcyjni model wizualnie i technologicznie.


Fot. Citroen

Jak przystało na Citroena facelifting są bardzo delikatne i należy często przyjrzeć się kilka razy aby zobaczyć różnice. Nie mogło to być inaczej także w kompaktowym C4. Pierwsza rzecz, która została zmieniona to nowe bardziej delikatne światła LED do jazdy dziennej. Pozostając przy temacie świateł, kolejna modyfikacja została wykona z tyłu samochodu. Nowe tylne oświetlanie otrzymały efekt 3D. Kolejna nowość w C4 to dwa nowe odcienie szarości, kamienia i platyny. Na zewnątrz Citroen C4 otrzymał jeszcze nowy wzór 18” felg aluminiowych.

Fot. Citroen

Wnętrze, także otrzymało lekkie odświeżenie. Pierwsza rzecz, którą na pewno można zauważyć to nowy 7” kolorowy ekran, który ma na celu usunięcia kilku przycisków przyczyniając się na lepszy obraz całości. Ponadto wnętrze otrzymało dwie nowe wersje kolorystyczne poszyć.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2014-12-11 22:27:25
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Czas-na-odswiezonego-Citroena-C4

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt