Dacia partnerem wyprawy na biegun południowy

Rozmiar tesktu A A A
-
Dacia partnerem wyprawy na biegun południowy
Rumuński producent Dacia przekazał polskiemu alpiniście, himalaiści i chemiku Piotrowi Pustelnikowi nowy samochód Dacia Duster z napędem na wszystkie cztery koła z silnikiem wysokoprężnym 1.5 dCi. Przekazany samochód na posłużyć w fazie przygotowawczej przed planowaną wyprawą na biegun południowy. "Dacia Duster to samochód odpowiedni dla podróżnika. W najbliższym czasie czeka mnie wiele przejazdów w ramach przygotowań do wyprawy, więc wygodny transport jest dla mnie bardzo ważny" - powiedział Piotr Pustelnik. Chce tego dokonać drogą lądową bez zewnętrznego wsparcia. Piotr Pustelnik w latach 1990-2010 zdobył wszystkie góry, których wysokość przekracza 8 000 m. Jest trzecim polakiem, który to dokonał i 20 człowiekiem na świecie. Swoją karierę w podboju gór rozpoczęła już w 1968 pokonując większość szlaków w Beskidach, Gorcach oraz Tatrach.


Fot. Dacia

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-04-23 11:43:08
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Dacia-partnerem-wyprawy-na-biegun-poludniowy

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt