Dawaj Gazu! Skoda Octavia G-TEC na gaz

Rozmiar tesktu A A A
-
Dawaj Gazu! Skoda Octavia G-TEC na gaz
Trzecia generacja Skody Octavia wzbogaca się o nową wersję napędową. Do silników benzynowych oraz wysokoprężnych, dołącza nowa bardziej ekologiczna, napędzana gazem. Samochód z montowaną fabrycznie instalacją gazową nie tylko będzie najbardziej ekonomiczną i ekologiczną wersją, ale także pozwoli na przejechanie do 1330 km na jednym tankowaniu. Kolejna korzyścią to brak utraty gwarancji na samochód. Cena nowej Octavii G-TEC rozpoczynać będzie się od 77 550 zł.


Fot. Skoda

Bazą nowego napędu stanowi jednostka benzynowa 1.4 TSI o mocy 110 KM mocy. Dzięki temu nie tylko samochód może być napędzany dwiema formami paliwa, benzyną oraz gazem. Co znacznie wydłuża możliwości podróżowanie samochodem na jednym tankowaniu. Bak na gaz starcza na przejechanie 410km , dodatkowo benzynowy pozwala na kolejne 920KM. Razem daje to możliwość pokonania dystansu wynoszącego 1330 km, na jednym tankowaniu. Nowa w ofercie forma napędu przyczynia się do mniejszego wydzielania dwutlenku węgla do atmosfery. W przypadku spalania gazu ten wynosi zaledwie 97g/km wobec 120g/km jakie generowane jest podczas jazdy na benzynie.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-09-05 15:42:44
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Dawaj-Gazu--Skoda-Octavia-G-TEC-na-gaz

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt