Fiat Tipo wzbogacone o instalację gazową

Rozmiar tesktu A A A
-
Fiat Tipo wzbogacone o instalację gazową
Włoski niskobudżetowy kompaktowy model Fiat Tipo będzie od teraz oferowany z opcjonalną instalacją gazową. Nowy typ zasilania silników tego modelu będzie oferowany wraz z jednostką napędową 1.4 T-Jet o mocy 120 KM i będzie kosztować 3 500 zł. Tak więc najniższa wersja wyposażeniowa wraz z dynamiczną jednostką oraz zasilaniem na gaz kosztować będzie od 59 400 w nadwoziu hatchback i 62 900 w przypadku kombi. Zwrot inwestycji w instalację można oczekiwać na 31 miesiącach pod warunkiem pokonywania 1000 km każdego miesiąca. Wobec zasilanej wyłącznie benzyną jednostki, która potrzebuje na 100 km/h 6.3l, bardziej ekologiczny wariant potrzebuje o 2 litry więcej. Tak więc średnie spalanie wzrasta do 8.3l. Samochód mimo instalacji gazowej nadal może korzystać ze starego typu paliwa. W przypadku skończenia się gazu następuje automatyczne przełączenie na paliwo ciekłe.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-03-24 16:23:31
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Fiat-Tipo-wzbogacone-o-instalacje-gazowa

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt