Pierwsze elektryczne BMW wchodzi na rynek

Rozmiar tesktu A A A
-
Pierwsze elektryczne BMW wchodzi na rynek
Niemiecki producent samochodów luksusowych wchodzi na nowy rynek. W listopadzie tego roku w Polskich salonach BMW, w ofercie pojawi się całkowicie nowy i dotychczas niespotykany pojazd tej marki. Oznaczony jako i3, nowy model to pierwszy rynkowy, w pełni elektryczny pojazd Bawarów. Cena, jak na samochód tankowany z gniazdka, w porównaniu do innych producentów, nie jest wygórowana i zaczynać się będzie od 140 900 zł.
Nowe BMW i3 po raz pierwszy pojawiło się podczas targów w Los Angeles 2012. Samochód będzie miał 3.96m długości, 1.77m szerokości oraz 1.55m wysokości. Ponadto nowy samochód będzie pierwszym od dawna przedstawicielem segmentu tego producenta. Jednak mimo niedużych wymiarów, rozstaw osi będzie wynosić 2.57m długości, co powinno pozytywnie wpływać na komfort podróży. Kolejnym atrybutem samochodu są wysokie ułożenie siedzenia.Jak na elektryczny samochód, silnik, który został zainstalowany w samochodzie, będzie posiadał wysoką moc - 170KM. Maksymalny moment obrotowy, dostępny od najlżejszego dotknięcia pedału gazu, ma wynosić 250 Nm. Przy pełnych, naładowanych bateriach, BMW i3 będzie w stanie przejechać nawet 150 km. Do dyspozycji kierowca dostanie 3 tryby jazdy - ECOPRO+, ECOPRO oraz Ekonomiczny.Wraz z pojawieniem się samochodu na rynku, będzie można także skorzystać z nowego programu finansowania samochodów marki BMW - eLeasing. Wystarczy wpłacić 25% wartości samochodu, by potem miesięcznie dokładać 1350 zł przez okres 36 miesięcy, a w tym czasie swobodnie korzystać z jazdy do 10 tyś. km rocznie. Następnie producent dopuszcza możliwość wykupienia samochodu, ale można też skorzystać z wymiany na całkowicie nowy samochód z salonu.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2013-07-28 09:58:20
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Pierwsze-elektryczne-BMW-wchodzi-na-rynek

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt