Ford Fiesta walczy o tron w Europie

Rozmiar tesktu A A A
-
Ford Fiesta walczy o tron w Europie
Amerykański producent Ford ma powód do radości. Na podium najlepiej sprzedających się samochodów może niebawem nadejść zmiana. Ford Fiesta miejski model tego producenta od lat jest numerem jeden w swoim segmencie. Jednak w tym roku zbliżył się do Volkswagena Golfa. Niemiecki konkurent zajmuje najwyższą pozycję w sprzedawanych autach na starym kontynencie od lat i raczej mało kto przewidział taki scenariusz jaki aktualnie ma miejsce. Ford Fiesta w marcu tego roku sprzedał się ponad 47 000 razy co stanowi wzrost o 12% wobec poprzedniego analogicznego okresu. Wynik ten to prawie 25% całkowitej sprzedaży amerykańskiego producenta w Europie. Warto tutaj wspomnieć że niebawem na ulicach pojawi się nowa bardziej zaawansowana technologicznie odsłonę tego modelu. Samochód wniesie kilka nowych rozwiązań i elementów wyposażenia, co raz jeszcze powinno podnieść liczby sprzedaży. Do tego Ford Fiesta po raz pierwszy oferowana będzie w czterech wariantach: Titanium, ST, Vignale oraz Active Cross ( od 2018 roku ).
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-05-27 09:13:33
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Ford-Fiesta-walczy-o-tron-w-Europie

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt